loader
ARTYKUŁY

Korek analny jak widzą go na za granicą

Jak plug analny widzą Anglicy

Butt Plug to zabawka erotyczna przeznaczona do wkładania do odbytnicy dla przyjemności seksualnej.  W pewnym sensie przypominają dildo, ale zwykle są krótsze i mają kołnierzowy koniec, który zapobiega utracie urządzenia w odbytnicy.

historia korka analnego 

dobry korek analny oczami anglików

Zatyczki doczołowe zostały pierwotnie opracowane do celów terapeutycznych, a następnie z terminami takimi jak Dr. Ideal Rectal Expander z Jung.

wzór korka analnego 

Korki występują w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i fakturach. Niektóre z nich wyglądają jak penisy, inne są podarte lub faliste. Większość z nich ma jednak kształt pokazany na powyższym rysunku, z cienką końcówką, która jest szersza w środku, wgłębieniem, które utrzymuje je w miejscu po włożeniu, oraz powiększoną podstawą do pełnego włożenia, aby zapobiec odbytnicy. Niektóre korki są zaprojektowane (długie, elastyczne i zakrzywione) w celu penetracji do esicy.

Zaślepki są wykonane z różnych materiałów, z których najczęstszym jest lateks. Inne użyte materiały obejmują silikon, neopren, drewno, metal, szkło, kamień i wiele innych materiałów. Silikon jest szczególnie dobrym materiałem, ponieważ można go dezynfekować we wrzącej wodzie.

Istnieją korki, które wytryskują do odbytnicy przez rozpylanie wody lub innych lepkich płynów. Istnieją również korki wibracyjne i doczołowe, które mogą się napełniać i rozszerzać. Niektóre zatyczki są specjalnie zaprojektowane dla mężczyzn i stymulują prostatę. Inne korki są wykonane z długimi włosami lub wymodelowanymi ogonami zwierząt przymocowanymi do podstawy do użytku w grach na kucykach lub innych grach fantasy. Dostępne są również wtyczki do stymulacji elektrycznej. Zatyczki mogą być usuwane lub przedłużane dla przyjemności; W przypadku tej czynności żeberka korkowe mogą zwiększyć przyjemność. Można je również nosić przez długi czas (lub zablokować).

Fetysz  korka analnego

Zabawki analne

Fetysz to korki analne, które są pod pewnymi względami niezwykłe, ekscytujące lub wyjątkowe. Wtyczka fetysz nazywa się tak, ponieważ zajmuje się fetyszami seksualnymi.

Popularnym typem wtyczki fetyszowej jest tępa wtyczka ze sztucznym ogonem zwierzęcia. Ogon zwierzęcia, zwykle wykonany ze sztucznego futra, jest przymocowany do nierozciągliwego końca korka, dzięki czemu podczas przenoszenia lub zdejmowania sprawia wrażenie, że użytkownik ma ogon zwierzęcia. Niektóre tłoki „ogonowe” popularne w grze dla szczeniąt ludzkich są wykonane z silikonu medycznego, więc symulowany ogon może się kołysać. 

ryzyko stosowania korka analnego 

Zabawki seksualne stosowane w odbytnicy można łatwo stracić, gdy mięśnie odbytnicy kurczą się i ssają przedmiot w górę i w górę, prawdopodobnie zapobiegając okrężnicy. Aby tego uniknąć, zachęca się ludzi do używania zabawek erotycznych z wydłużonym dnem lub sznurkiem.  Jednak powiększony kołnierz nie jest niezawodnym sposobem zapobiegania całkowitemu przeniknięciu rurki przez odbytnicę bez możliwości jej przyjęcia. Jest to niewygodne i może wymagać pomocy medycznej. Tępe korki o zwiększonej średnicy, szczególnie jeśli są wkładane zbyt szybko i / lub zbyt ciasno, mogą powodować pęknięcie, rozwarstwienie zwieracza lub inne wady odbytnicy. Ćwiczenia Kegla mogą pomóc w utrzymaniu normalnej, zdrowej funkcji zwieracza. Podczas wkładania tępego złącza należy zachować ostrożność, używać dużo smaru, zacząć od mniejszych rozmiarów i zachować cierpliwość. Chociaż dane medyczne są rzadkie, niektórzy zalecają, aby nie wkładać tępego złącza na dłużej niż dwie do trzech godzin. 

Plug analny oczami Niemców

Niemcy widzą zastosowanie korka analnego
Butt Plug [ˈbʌtplʌg] (z „Butt Plug”), znany również jako Butt Plug lub Butt Plug, zwany także Butt Plug lub Butt Plug, to zabawka erotyczna. Można go wkładać do odbytnicy i, ze względu na swój kształt, pozostaje wolny od poślizgnięcia lub penetracji. Zaślepki są neutralne pod względem płci. Służy zarówno do przygotowania się do stosunku analnego, jak i do stymulacji seksualnej. 

Funkcja i zastosowanie korka analnego 

Zwykle jest stosowany jako nośnik odbytu, tj. H. Jak bezbolesny stosunek analny. Przed stosunkiem wtyczka buttowa jest powoli wkładana do odbytnicy i pozostaje tam przez kilka minut. Prowadzi to do lekkiego rozciągnięcia odbytu i rozluźnienia mięśni odbytnicy; Ułatwia to penetrację penisa.  Czasami korek buttowy jest celowo trzymany w odbytnicy przez długi czas. Ani mięśni zwieracza, ani mięśni zwieracza, ani mięśni łonowych nie można „trenować” poprzez regularny trening, więc stosunek analny jest całkowicie bezbolesny i przyjemny. Stymulację seksualną można również osiągnąć poprzez normalny ruch podczas noszenia korka.

Oprócz faktycznej funkcji - rozluźnienia mięśni w odbytnicy - noszenie korka może być również odczuwalne jako przyjemne. Dlatego korek stosuje się również podczas masturbacji lub jako dodatkową stymulację stosunku pochwowego lub seksualną stymulację prostaty. Dostępne są również wtyczki wibracyjne.  Noszenie korka analnego podczas stosunku pochwowego może być postrzegane przez obu partnerów jako przyjemne. 

Forma korka analnego 

Końcówka różni się od wibratora dwoma elementami: jest zaokrąglona i ma stożkowy kształt na jednym końcu, dzięki czemu łatwo ją włożyć. Potem się zwęża; Z drugiej strony koniec znów staje się tak szeroki, że zastosowany korek nie może przypadkowo całkowicie spaść do odbytnicy. Ten kształt zapewnia, że ​​włożona zaślepka łatwo pozostaje na miejscu, jak dobrze dopasowana zaślepka. W tej pozycji zwieracz wchodzi w stożek korka. Z wyjątkiem modeli nadmuchiwanych, każde złącze aplikacji można odróżnić poprzez silne naciśnięcie lub pociągnięcie na dole. Niektóre wtyczki, takie jak wibratory B., mają wgłębienia, które mogą przekazywać intensywne odczucia podczas obracania wtyczki.

Zaślepki są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach z wibratorem lub bez. Korki są wykonane głównie z silikonu lub galaretki. Istnieją również zaślepki wykonane z twardych materiałów, takich jak stal nierdzewna, granit lub szkło. Wtyczka może być pokryta prezerwatywą ze względów higienicznych. Prezerwatywy należy stosować w celu ochrony przed plastyfikatorami, zwłaszcza w galaretkach.

korki wibracyjne pluga analnego 

anal plug gdzie go wsadzić w niemieckim stylu
W tej formie wtyczka aplikacyjna jest rozszerzana o funkcję wibracji generowaną przez kulki wewnątrz wnęki lub przez silnik. Istnieją również modele, które można przesuwać i przesuwać.
ogranicznik ogona
Ta forma jest często używana podczas zabawy ze zwierzętami. Ogon psa, kota, lisa, konia lub królika jest przymocowany do końca widelca.
Wtyczka P / prostata
Ta forma, specjalnie zaprojektowana dla mężczyzn, służy do stymulacji prostaty. Wynika to z zakrzywionego kształtu, dzięki czemu końcówka stymuluje prostatę, gdy korek jest prawidłowo włożony. Złącza P są często łączone z wibracjami.
Złącze / wtyczka pompy
Wtyczkę tę można pompować w celu regulacji napięcia.
korek tunelowy
Za pomocą tego korka na środku korka znajduje się otwór przelotowy, przez który można wprowadzać przedmioty lub płyny. W niektórych modelach otwór można również zamknąć.

Widelec / kotwica
Widelce te zostały zaprojektowane w celu zwiększenia pełni zwykłego widelca. Rozszczepiona fala wywiera zwiększony nacisk na odbytnicę. Wałek dzielony musi być ściśnięty w celu włożenia.

Butt łączy sztukę i kulturę
Feministyczna cena porno to cena erotyczna, składająca się z trofeum z tępym kryształem w kształcie tłoka, który jest modelowany. Nagrody są częścią pozytywnie seksualnego ruchu feministycznego. 
Artysta Paul McCarthy wywołał zamieszanie z Mikołajem. Zamiast choinki trzyma w dłoni korek. W 2008 r. W Eendrachtsplein w Rotterdamie wzniesiono duży posąg, dużą edycję tych Santas.

Plug analny oczami Francózów

Francja i zastosowanie korka analnego

Zatyczka analna (z angielskich zatyczek, tj. Zatyczek, zatyczek) do stworzenia stożkowych zabawek przeznaczonych do wprowadzenia do odbytnicy i pobudzenia seksualnego. Rozszerza również odbyt i przygotowuje sodomii.

wykorzystanie korka analnego

Wymiary złącza więcej niż pochwy do odbytu użycia geeignet. 

Przygotowanie do Sodomy

Korek może być stosowany do rektyfikacji odbytnicy podczas sodomii lub fisting analny. Po podaniu korek rozluźnia mięśnie wokół odbytnicy. Mięśnie są rozluźnione aż do wprowadzenia palca. Zatyczka musi być włożona do odbytu delikatnie ruchem okrężnym. Po odbytu zwiększa penetrację łatwiejsze. Zaleca się stosowanie żelu w przypadku ewentualnych pęknięć i bólów wermeiden3,4, ponieważ w zasadzie odbytnica jest chuda.

prostata a korek analn

Wprowadzenie wtyczki do odbytnicy jest metodą stymulującą punkt G u mężczyzn w pobliżu prostaty.

Masturbacja i łączniki

Ludzie mogą się masturbować podczas gwałtu za pomocą analnej wtyczki. 

Inne zastosowanie pluga analnego

Wtyczka może być przeznaczona dla osoby, która ma drzwi do ochrony podczas wykonywania innych czynności, nawet w obecności innych, i stara się doświadczyć przyjemności, nie będąc zauważonym.

Wymiary wtyczki są mniej więcej dostosowane do pochwy.

bezpieczeństwo stosowania pluga analnego

Używanie długopisu niesie ryzyko, szczególnie ryzyko pęknięcia tkanki odbytnicy podczas stymulacji odbytu. Zdecydowanie zaleca się stosowanie tłuszczu anatomicznego. W kontakcie z płynami ustrojowymi (zwłaszcza krwią, kałem, wydzieliną z pochwy) może być przedmiotem zakażeń przenoszonych drogą płciową. Po użyciu, zatyczka powinny być czyszczone z mydłem antybakteryjnym po użyciu.

Materiały i formy korka analnego

Korek może być wykonany z lateksu miękkiego PVC (najbardziej powszechnym materiałem, ponieważ jest tani), czasami z metalu, drewna, materiałów stałych przezroczystych (żywice, itp Pyrex D) silikonów, aby zapewnić większą elastyczność i gęstą obiektu lub z nadmuchiwanymi ścianami, które są nadmuchiwane.

Wszystkie rodzaje istniejących figur, których ogólny kształt składa się głównie z stożkowych, a następnie dużych i raczej płaskich końców. Sonda może być przyssawka, ale zwykle tylko zasadę, która pozostaje na zewnątrz, aby zapobiec przedostawaniu się korka do odbytnicy. Niektóre złącza działają.

Kształt tego obiektu będzie zależał od jego zastosowania: anatomiczna wtyczka do stymulacji lub duża wtyczka do gier erotycznych BDSM. Niektórych złączy nie można skutecznie połączyć.

rodzaje korków analnych

W październiku 2014 r. Amerykański rzeźbiarz Paul McCarthy z Place Vendome w Paryżu, nadmuchiwana konstrukcja o wysokości 24 metrów, drzewo, odzyskał swój zainstalowany kształt. Praca została zniszczona, a artysta zaatakowany

Rosyjska wikipedia o plugu analnym

korek analny w rosyjskim wydaniu

Wtyczka Butt

Butt Plug, Plug (Eng.Butt Plug) - sex zabawki - dildo o określonym kształcie, który należy włożyć do odbytnicy. Jest mniejszy niż tradycyjne wibratory i ma przedłużenie u podstawy, aby zapobiec wtopieniu wtyczki w tyłek głęboko w jelitach. Są głupie wibratory z wtyczkami.

aplikacja korka analnego

Butt Plug jest używany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Może być stosowany do stymulacji odbytnicy, relaksu przed seksem analnym lub zwężenia pochwy. Może być stosowany zarówno u kobiet z szeroką pochwą (na przykład, gdy mięśnie pochwy są osłabione po porodzie), a także w celu poprawy odczuć podczas seksu i przyspieszenia orgazmu u kobiety. Aby masować prostatę, możesz użyć specjalnej zakrzywionej tępej wtyczki.

Zalecane są zasady działania korka analnego w przypadku smarów. Najbardziej odpowiedni środek smarny na bazie wody. Zalecenia te oparte są na tym, że w odbytnicy nie ma naturalnego smarowania, jak ma to miejsce w przypadku pochwy, i że smary silikonowe ślizgają się zbyt długo, ponieważ koncentryczne korki nie wymagają dużego smarowania.

projekt korka analnego

Sklepy z zabawkami erotycznymi oferują obecnie szeroką gamę wtyczek. Różnią się kształtem, rozmiarem, kolorem i są wykonane z silikonu, lateksu, drewna, szkła, metalu i innych materiałów. Istnieją modele wyposażone w mechanizm wytrysku lub urządzenie wibracyjne. Ponadto niektóre korki do gier erotycznych (lis, królik, ogon (szeroko stosowane w kucykach), korki do gry w „pierścienie”) lub ozdobione kamieniami szlachetnymi. Istnieją również sposoby na zwiększenie objętości sprężonego powietrza.

 

Kategorie WIKI

Czytane

Wiki z innej strony

Jedna wikipedia, wiele różnych punktów widzenia.

Jak na tematy patrzą nasi sąsiedzi ze wschodu, jak niemieccy koledzy spoglądają na codzienne sprawy, czy angielska wikipedia naprawdę jest najlepsza?

Na wszystkie te pytania będziecie mogli poznać odpowiedzi na naszym portalu.

Wartościowe